Покровителька Федорів нардеп Червакова вимагає від Мін’юсту внести незаконні зміни до держреєстру

Вона вимагає від Міністерства юстиції України незаконно внести до держреєстру екс-голову Коцюбинського.

Нардепка Ольга Червакова та журналістка Ірина Федорів вимагають від Міністерства юстиції України незаконно внести до держреєстру екс-голову Коцюбинського Ольгу Матюшину, якій нещодавно висловили недовіру депутати згідно чинного законодавства. Червакова привселюдно закликає вдатися до шантажу представників міністерства, оскільки у Верховній Раді їй уже ніхто не вірить.

“Вважаю за потрібне реалізувати історію з наметами коцюбинців біля Мін’юсту. Ідіть… бо мене не чують. Можливо, почують вас. Не знесуть… з реєстра – ви знесете їх від влади”, – пише Червакова у Facebook.

7 березня 2018 року дві третини – 18 з 26 депутатів Коцюбинської селищної ради висловили недовіру Ользі Матюшиній. Це вже друга каденція депутатів, яка через систематичне порушення Матюшиною законодавства, блокування роботи селищної ради, махінації у фінансових потоках, позбавили її повноважень Коцюбинського селищного голови.

Юристи переконують, що процедура щодо висловлення недовіри Ользі Матюшиній та внесення до реєстру Миколи Єременка пройшла чітко у рамках чинного законодавства.

“Рішення Коцюбинської селищної ради про припинення повноважень Ольги Матюшиної відповідно до частини 5 статті 59 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” були оприлюднені і вступили у силу 7 березня 2018 року. Того ж дня були подані документи на державну реєстрацію змін у Єдиному державному реєстрі. Оскільки усі документи відповідали ЗУ “Про державну реєстрацію юросіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань” 7 березня 2018 року була проведена відповідна держреєстрація”, – зазначає директор юридичної компанії “Бі ен сі” Максим Кожух.

Червакова під час виборів у Коцюбинському підтримувала Матюшину та її команду разом із Євгеном Мельничуком, у якого СБУ вилучила незаконно видобутий бурштин. Червакова та Матюшина намагалися перенести Лук’янівське СІЗО до Коцюбинського, що викликало обурення селищної громади і стало причиною для відкликання Матюшиної виборцями.
На захист Матюшиної активно виступила одіозна екс-журналістка Ірина Федорів, яка є лауреатом журналістської антипремії “Унітаз Року”. Федорів увійшла до п’ятірки журналістів, які зганьбили честь професії. 24 травня 2011 року Ірина Федорів зустрілася з кривавим Президентом Віктором Януковичем, після чого Федорів отримала нагороду з рук кума Януковича – наразі біглого екс-Генпрокурора Віктора Пшонки.

Варто зазначити, що навесні 2016 року саме Ольга Червакова та Ірина Федорів ввели в оману депутатів Верховної ради України. Таким чином була ухвалена скандальна незаконна постанова про дострокові перевибори в Коцюбинському. Згодом Вищий адмінсуд та Верховний суд України визнали “постанову Червакової” антиконституційною та незаконною.
27 травня 2015 року Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив Ольгу Червакову у брехні. На думку Авакова, нардеп Червакова збрехала про те, що заступником Міністра МВС було призначено племінника Сергія Чеботаря.

7 червня 2016 року журналіст і громадський діяч Олександр Веремко-Бережний заявив, що нардеп Ольга Червакова маніпулює фактами і бреше про законопроекти, які виносяться на голосування в парламенті.

Журналісти знайшли серед помічників нардепа Червакової помічників колишніх депутатів від Партії регіонів, зокрема, Андрій Гусак був помічником нардепа від Партії регіонів Тараса Чорновола, а Олена Савченко була помічником нардепа від ПР Ельбруса Тедеєва.

Джерело: Znaj.ua