“Конченое животное”, – Дубінський про Ірину Федорів

Народний депутат України Олександр Дубінський у своєму телеграм-каналі назвав чорну піарницю з Коцюбинського та представницю руху “Чесно” Ірину Федорів “конченым животным”. Така реакція нардепа, за його совами, спричинена наклепами зі сторони Федорів.

Нещодавно Ірина Федорів написала статтю на “Українській Правді” про те, що Дубінський погрожує їй та Ользі Матюшиній. Псевдоактивістка оприлюднила скрін листування, на якому зафіксовано погрози від ніби з телефону Дубінського.

Олександр Дубінський заявив, що ніяких повідомлень Ірині Федорів не надсилав і немає ніякого відношення до цього інциденту. Натомість попросив Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова відкрити по даному факту кримінальне провадження.

“Знаходячись “не в собі” активістка Федорів запостила який-небудь скрін з ніби погрозами від мене. Прошу Арсена Авакова відкрити по даному факту загальну справу, а саму Федорів передати свій телефон на експертизу слідчих МВС”, – написав на телеграм-каналі Дубінський.

Нагадаємо, Ірина Федорів є лауреатом журналістської антипремії “Унітаз Року” та увійшла до п’ятірки журналістів, які зганьбили честь професії. 24 травня 2011 року вона зустрілася з кривавим Президентом Віктором Януковичем, після чого Федорів отримала нагороду з рук кума Януковича – наразі біглого екс-Генпрокурора Віктора Пшонки.

Попри те, що Федорів є координатором руху “Чесно” і перевіряє декларації політиків, вона сама опинилася в епіцентрі майнового скандалу, задекларувавши купівлю квартири під Києвом за 59 доларів за метр квадратний.