Подруга Ірини Федорів нардеп Червакова буде балотуватися до парламенту по Ірпеню від партії

Одіозний народний депутат України Ольга Червакова через свою скандальну репутацію швидше за все не отримає місця у виборчому списку БПП та квоти на висунення по округу. У звязку з цим Ольга Червакова веде активні переговори про висунення своєї кандидатури від партії “Батьківщина” по округу номер 95 в місті Ірпінь Київської області. Про це повідомило джерело у оточенні Ольги Червакової.

Планується, що начальником виборчого штабу Червакової в Ірпені буде її давня подруга, колишня журналістка каналу СТБ Ірина Федорів, яка наразі працює координатором руху “Чесно”. Це дивно, адже нещодавно саме рух “Чесно” упіймав Ольгу Червакову на кнопкодавстві.

Ірина Федорів є лауреатом журналістської антипремії “Унітаз Року”. Федорів увійшла до п’ятірки журналістів, які зганьбили честь професії. 24 травня 2011 року Ірина Федорів зустрілася з кривавим Президентом Віктором Януковичем, після чого Федорів отримала нагороду з рук кума Януковича – наразі біглого екс-Генпрокурора Віктора Пшонки.

27 травня 2015 року Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звинуватив Народного депутата України Ольгу Червакову у брехні. На думку Авакова, Червакова збрехала про те, що заступником Міністра внутрішніх справ України було призначено племінника Сергія Чеботаря.

7 червня 2016 року журналіст і громадський діяч Олександр Веремко-Бережний заявив, що Народний депутат України Ольга Червакова маніпулює фактами і бреше про законопроекти, які виносяться на голосування в парламенті. Зокрема, він звинуватив Ольгу Червакову в “протягуванні” на голосування альтернативного документу, який дозволяє деяким радіостанціям взагалі не пускати в ефір україномовний контент.

Журналісти знайшли серед помічників Народного депутата України Ольги Червакової помічників колишніх депутатів від Партії регіонів, зокрема, Андрій Гусак був помічником нардепа від Партії регіонів Тараса Чорновола, а Олена Савченко була помічником нардепа від ПР Ельбруса Тедеєва.

Народний депутат України Ольга Червакова під час виборів у Коцюбинському Київської області підтримувала Ольгу Матюшину та її команду разом із Євгеном Мельничуком, у якого Служба безпеки України вилучила незаконно видобутий бурштин. Після того, як ставлениця Червакової Ольга Матюшина стала селищним головою, вони намагалися перенести Лук’янівське СІЗО до Коцюбинського, що викликало обурення селищної громади і стало причиною для відкликання Матюшиної виборцями.

Джерело: Нова Влада