Нардеп Ірина Сисоєнко звинуватила журналістку Ірину Федорів у черговій брехні

Народний депутат України Ірина Сисоєнко на своїй Facebook-сторінці звинуватила колишню журналістку, лауреатку медійної антипремії «Унітаз року» Ірину Федорів у брехні та привела приклади маніпуляцій з боку екс-журналістки.

«Ірина Федорів на «Українській правді» опублікувала інформацію з звинуваченнями мене особисто та з спробою дискредитувати роботу обласної організації партії «Об’єднання САМОПОМІЧ». Хочу зазначити наступне, я ніколи не буду діяти в інтересах маніпуляторів та брехунів. Скандал в який мене намагається затягти журналістка Ірина Федорів та інші «борці за справедливість» є нічим іншим, як черговою спробою встановити контроль над селищем Коцюбинським. Саме це маленьке селище, вже декілька років так приваблює київських забудовників. Коцюбинське межує з містом Київ та поруч з ним ліс, який так цінний, як земля та природа навколо столиці, для столичних забудівельних компаній», – пише Ірина Сисоєнко.

«У 2014 році за сценарієм Ірини Федорів реалізували, на перший погляд, добру справу. Частині території Біличанського лісу надали статус Національного парку. Але з тих пір, під грифом начебто «чистки лісу», там вирізали десятки тисяч дерев і жоден журналіст, активіст (в тому числі Ірина Федорів) не боряться за збереження історичної та екологічної цінності лісу.  А по суті, із збільшенням площі лісу, з’явилась додаткова можливість київським забудовникам перетворювати столицю на бетонні житлові квартали», – зазначає парламентар.

«Журналістка звинувачує мене, як народного депутата в зраді… То кого ж я зраджую? Я зраджую лише одне – ваші фінансові очікування разом з київськими забудовниками, заради яких ви так боретесь в Коцюбинському і вже декілька разів розганяючи селищну раду і 226 голосами ВР України призначаєте нові вибори???!!! І зрозуміло чому, вам це легко вдається, бо коаліція, влада, адмінресурс – все на вашому боці! До речі, машини з номерами ВР в мене не має, це чергова неправда від журналістки Ірини Федорів», – наголошує Ірина Сисоєнко.

Нагадаємо, що Ірина Федорів разом з В’ячеславом Піховшеком стала лауреатом медійної антипремії «Унітаз року» та разом з Ігорем Гужвою увійшла до п’ятірки журналістів, які зганьбили честь професії. Працюючи на каналі СТБ, вона у 2011 році зустрілася з кривавим Президентом Віктором Януковичем, після чого Федорів отримала нагороду з рук кума Януковича – наразі біглого екс-Генпрокурора Віктора Пшонки. Лобіює приєднання Коцюбинського до Києва, що дозволить столичним забудовникам вирубати Біличанський ліс. Опоненти Федорів звинувачують її в підтримці перенесення Лук’янівського СІЗО з Києва до Коцюбинського, за що вона нібито отримала декілька квартир у одному із житлових комплексів столиці.

Активісти називають дії журналістки “Феноменом Ірини Федорів”, що полягає у підміні понять та токсичності професійної діяльності. Для інформкілерства вона входить в довіру до журналістів провідних ЗМІ та називає себе «активісткою». Маніпулюючи фактами та порушуючи принципи журналістської етики, Федорів відстоює інтереси забудовників. Будучи координатором руху «Чесно», Федорів “втемну” використовувала бренд «Чесно» та грантові кошти платників податків Сполучених штатів Америки для медіа-атак на політичних опонентів. Ірина Федорів працює координатором руху «Чесно», де є найодіознішою персоною.

Дерело: Наголос